AKADEMIA MANAGERA OCHRONY ZDROWIA – ZAPROSZENIE NA WIRTUALNĄ KONFERENCJĘ

By 22 lutego 2020BLOG

Kilka dni temu otrzymałam propozycję objęcia patronatem medialnym konferencji szkoleniowej Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się 15.05.2020 roku.  Pierwotnie Akademia miała odbyć się w Warszawie, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem SARS COV-2 organizatorzy postanowili przenieść Akademię do świata wirtualnego. Uwielbiam sale szkoleniowe, ale muszę przyznać, że uczestnictwo w konferencji w przysłowowiowych kapciach da mi na pewno równie dużo radości i wiedzy merytorycznej. Czekam więc z niecierpliwością! Poniżej przedstawiam Wam opis konferencji oraz link pod którym możecie się zapisać. Do zobaczenia (wirtualnie)!

15 maja 2020 r. odbędzie się pierwsza edycja wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia. Wydarzenie dedykowane jest dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia, którzy chcą dowiedzieć się jak dostosować się do zmieniających się warunków – uwzględniając sytuację wywołaną przez pandemię Covid-19.

Zarządzanie współczesną placówką medyczną – w dobie dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych, rosnących wymagań pacjentów oraz rozwijających się nowoczesnych technologii medycznych – staje się coraz większym wyzwaniem. Skuteczny marketing, wysoka jakość obsługi pacjentów, przestrzeganie prawa, wdrażanie innowacji technologicznych – to tylko kilka obszarów, z którymi dyrektorzy i managerowie mierzą się na co dzień.

Specjalistyczną i kompleksową wiedzę z zakresu aktualnych zagadnień dotyczących zarządzania placówką leczniczą oraz wskazówki jak przekuć obecny kryzys w szansę na rozwój zdobędziesz podczas wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się w piątek 15 maja 2020 r. Emisja na żywo, w formie webinaru, uzupełniona będzie o możliwość rozmów z ekspertami na czacie.

W ramach wydarzenia zaplanowanych jest szereg wykładów prowadzonych m.in. przez specjalistów do spraw zarządzania placówkami medycznymi, prawników, ekspertów z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Gościem specjalnym będzie ekspert reprezentujący Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). Wystąpienia nie będą jedynie teorią – prelegenci opowiedzą o konkretnych sytuacjach i rozwiązaniach, przedstawią inspirujące case studies oraz sposoby na wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Uczestnicy Akademii Managera Ochrony Zdrowia dowiedzą m.in. 

  • jakie są najskuteczniejsze strategie marketingowe, które z nich sprawdzą się w czasie pandemii;

  • dlaczego warto wprowadzić telekonsultację na stałe do oferty placówki medycznej;

  • jak usprawnić jakość obsługi pacjentów oraz przygotować zespół recepcji do pracy zdalnej;

  • jakie są obecnie największe ryzyka prawne związane z funkcjonowaniem placówki;

  • jak prowadzić social media w dobie Covid-19;

  • jakie zmiany dynamicznych w cyfryzacji ochrony zdrowia będą miały miejsce w 2020 r.

Organizatorem konferencji jest firma Medidesk, która opracowała i wdrożyła innowacyjną na polskim rynku aplikację służącą do zarządzania zgłoszeniami pacjentów oraz monitorowania wskaźników biznesowych i marketingowych w placówkach medycznych. Firma specjalizuje się również w szkoleniach dla menedżerów i pracowników rejestracji placówek medycznych.

Więcej informacji o wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.amoz.edu.pl

Dodaj komentarz