AKADEMIA MANAGERA OCHRONY ZDROWIA – ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

By 22 lutego 2020BLOG

Kilka dni temu otrzymałam propozycję objęcia patronatem medialnym konferencji szkoleniowej Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się 15.05.2020 roku w Warszawie (Centrum Konferencyjne Szawa, Jutrzenki 137).

Zgodziłam się bez większego namysłu. Po raz pierwszy objęłam wydarzenie patronatem medialnym. Skłoniły mnie do tego dwie kwestie:

  • Program konferencji wydaje mi się ciekawy zarówno dla kierowników rejestracji, jak i rejestratorek medycznych.
  • Mam przyjemność znać jednego z prelegentów – Jakuba Stępnowskiego – a jest on wizytówką samą w sobie. 🙂

W ramach konferencji zaplanowanych jest szereg wykładów i warsztatów prowadzonych m.in. przez specjalistów do spraw zarządzania placówkami medycznymi, prawników, ekspertów z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Gościem specjalnym będzie ekspert reprezentujący Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). Wystąpienia nie będą jedynie teorią – prelegenci opowiedzą o konkretnych sytuacjach i rozwiązaniach, przedstawią inspirujące case studies oraz sposoby na wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Uczestnicy Akademii Managera Ochrony Zdrowia poznają m.in. skuteczne strategie marketingowe, dowiedzą się jak usprawnić jakość obsługi pacjentów oraz jakie ryzyka prawne związane są z funkcjonowaniem placówki. Nie zabraknie tematów związanych z mediami społecznościowymi oraz poruszających zmiany związane z cyfryzacją ochrony zdrowia czekają branżę medyczną w 2020 r.

Wystąpienia na scenie uzupełnione będą o możliwość pogłębienia wiedzy w ramach indywidualnych rozmów ze specjalistami z różnych branż, którzy będą dyżurować w trakcie całej konferencji w sferze ekspertów. 

Organizatorem konferencji jest firma Medidesk, która opracowała i wdrożyła innowacyjną na polskim rynku aplikację, służącą do zarządzania zgłoszeniami pacjentów oraz monitorowania wskaźników biznesowych i marketingowych w placówkach medycznych. 

AGENDA KONFERENCJI


08:15 – 09:00 Rejestracja uczestników – serwis kawowy

09:00 – 09:15 Rozpoczęcie konferencji 

09:15 -10:00 Sprawdzone i skuteczne sposoby pozyskiwania pacjentów

10:00 – 10:50 “Możliwe działania niepożądane” – czyli jak zmniejszyć ryzyko prowadzenia działalności leczniczej

10:50 -11:15 przerwa kawowa

11:15 – 12:00 Jak skutecznie pozyskać pacjentów dzięki działaniom w social mediach?

12:00 – 12:40 Jakość i efektywność pracy zespołów recepcji branży medycznej. Jak wypracować i podtrzymać dobre nawyki?

12:40 – 13:15 przerwa lunch

13:20 – 14.00 CSIOZ: e-recepta, e-skierowanie, IKP – co nas czeka w 2020 roku?   

14:00 – 15:30 Panel dyskusyjny – Skuteczne rozwiązania codziennych problemów w  zarządzaniu placówką medyczną

15:30 – 16:00 Zakończenie konferencji

Więcej informacji o konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.amoz.edu.pl

Z kim widzę się w Warszawie? 🙂

Dodaj komentarz