II AKADEMIA MANAGERA OCHRONY ZDROWIA – ZAPROSZENIE NA WIRTUALNĄ KONFERENCJĘ

By 23 sierpnia 2020BLOG

Już po raz drugi mam przyjemność objąć patronatem medialnym Akademię Managera Ochrony Zdrowia. Program drugiej edycji zapowiada się interesująco, czekam więc z niecierpliwością! Poniżej przedstawiam Wam opis konferencji oraz link pod którym możecie się zapisać. Do zobaczenia (wirtualnie)!

Już 24 września 2020 r. odbędzie się kolejna edycja wydarzenia. Wiodącym tematem będą współczesne wyzwania organizacyjne dla placówek medycznych.

W gronie prelegentów znajdą się takie osobistości jak Prezes Polskiej Federacji Szpitali prof. J. Fedorowski oraz Prezes Zarządu Neo Hospital Joanna Szyman.

Rok 2020 narzucił placówkom medycznym nowe ścieżki działania. Nowe obostrzenia i przepisy, praca zdalna, rozwój telemedycyny, elektronicznej dokumentacji medycznej, a także adaptacja nowych rozwiązań w placówce stanowią ogromne wyzwania organizacyjne i zarządcze dla kadry managerskiej podmiotów leczniczych.

Prelegenci Konferencji AMOZ (Akademii Managera Ochrony Zdrowia) to zarządzający placówkami medycznymi, prawnicy oraz eksperci z zakresu organizacji, sprzedaży i marketingu w ochronie zdrowia. W trakcie prelekcji przekażą oni praktyczną wiedzę, która pomaga budować sukces nowoczesnej placówki medycznej oraz odpowiedzą na wątpliwości i pytania branży.

Wirtualna konferencja odbędzie się w czwartek 24 września 2020 r. i zostanie zrealizowana w pełni online. Godzinne wystąpienia prelegentów będą uzupełnione o możliwość rozmów z ekspertami na czacie. Akademia Managera Ochrony Zdrowia to wirtualna konferencja dedykowana dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia.

Dzięki obecności wyjątkowych gości, pozyskamy najbardziej aktualne informacje z zakresu zmian organizacyjnych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej (Centrum e-Zdrowia). Pani Joanna Szyman z Neo Hospital przybliży nam temat chirurgii robotycznej. Natomiast prof. Fedorowski omówi największe wyzwania organizacyjne dla ochrony zdrowia w dobie epidemii.

W ramach II Edycji Akademii Managera Ochrony Zdrowia przedstawimy następujące prelekcje:

•Dariusz Dziełak, Dyrektor ds. Analiz i Innowacji NFZ –szczegóły wkrótce

•Daniel Nowocin i Urszula Łaskawiec -Jak budować silną markę w branży medycznej pomimo kryzysu?

•Agnieszka Rudnicka-Szymczak, Centrum e-Zdrowia (dawniej CSIOZ) -E-skierowanie i Elektroniczna Dokumentacja Medyczna –kolejne nowoczesne e-narzędzia w systemie ochrony zdrowia

•Prof. JarosławJ.Fedorowski -Wyzwania organizacyjne dla ochrony zdrowia w dobie epidemii

•Joanna Szyman, Prezes Zarządu NEO Hospital -Chirurgia robotyczna –przełom w pracy lekarzy i w życiu pacjenta

•Jakub Stępnowski i Ula Łaskawiec -4 obszary działań istotne dla zwiększenia zysków placówki medycznej

•Bartosz Pawelczyk i Krzysztof Kozik -Jak rozwinąć i bezpiecznie prowadzić placówkę medyczną –aspekty prawne.

Zapraszamy do zakupu biletów w promocyjnej cenie w przedsprzedaży. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: https://konferencja.amoz.edu.pl/

 

Dodaj komentarz