SZKOLENIA

SZKOLENIE PROFESJONALNA OBSŁUGA „TRUDNEGO” PACJENTA

Obsługa "trudnego" pacjenta stanie się teraz o wiele łatwiejsza. Na szkoleniu dowiesz się jak uspokoić "trudnego" pacjenta oraz nauczysz się jak w odpowiedni sposób reagować na jego zachowanie. Pokażę Ci także jak panować nad własnymi emocjami, gdy pacjent jest napastliwy.
Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do rejestratorek medycznych, ale także do asystentek stomatologicznych, higienistek stomatologicznych, pielęgniarek, opiekunów medycznych, ratowników medycznych i wszystkich tych, którzy mają problem w radzeniu sobie z "trudnym" pacjentem.

Zapisz się

KURS PROFESJONALNA REJESTRATORKA MEDYCZNA

Ten kurs przygotuje Cię w sposób praktyczny do pracy na stanowisku rejestratorki medycznej. Nauczysz się na na nim między innymi obsługi programu do rejestracji elektronicznej pacjentów oraz serwisu znanylekarz.pl. Poznasz zasady gospodarowania odpadami medycznymi i podstawy prawa medycznego.
Kurs skierowany jest do osób chcących pracować w zawodzie rejestratorki medycznej i nabyć praktyczne umiejętności potrzebne do pracy na tym stanowisku. Kurs może być także przydatny dla asystentek stomatologicznych, higienistek i pielęgniarek, które zajmują się rejestracją i obsługą pacjentów.

Zapisz się